Online marketing

V dnešním digitálním světě je efektivní online marketing klíčem k úspěchu každé firmy. S více než 20 lety zkušeností v oboru vám mohu nabídnout odborné poradenství, které vaší firmě pomůže dosáhnout významných úspěchů.

Online marketing se vlivem umělé inteligence razantně mění. Například nastavit PPC kampaň v Google Ads může i poučený laik. Změny také není třeba dělat neustále, systém pracuje v automatickém nebo poloautomatickém režimu. Podstata konzultačních služeb je jinde.

Online marketing je dynamický a neustále se vyvíjející obor. Pouze odborník, který má dlouholeté zkušenosti a hluboké znalosti, vám pomůže ve výběru správné strategie, ukáže nové trendy a odhadne budoucí vývoj. Poradenské služby umožňují firmám šetřit čas a zdroje, protože interní marketingové týmy často nemají kapacitu sledovat všechny aspekty online marketingu. Externí konzultant také poskytuje nezaujatý pohled na vaše současné marketingové aktivity a navrhne zlepšení. Navíc, konzultant vám ukáže, jak lépe porozumět výkonnosti vašich marketingových kampaní a identifikovat oblasti pro zlepšení.

Jako konzultant jsem realizoval kampaně ve 37 zemích světa, ve 13 jazycích. Zároveň jsem autorem několika bestsellerů na téma internetového marketingu.