ChatGPT

Inovujte svůj marketing s našimi pokročilými AI službami!

Umělá inteligence, to je svět nekonečných možností. Pomůžeme vám dosáhnout úplně nové úrovně ve vašem marketingu a podnikání obecně.

Kreativní texty a obrázky

Představte si, že máte tým špičkových kreativců, kteří vám dodají úžasné texty a vizuály v krátkém okamžiku. S využitím špičkové umělé inteligence vytváříme obsah na míru, který osloví vaši cílovou skupinu a vzdálí vás od konkurence.

Tvorba promptů

Vytváříme prompty (otázky pro ChatGPT), které maximálně využijí sílu modelu GPT-3.5. Tyto prompty budou vést k vynikajícím textům a překvapivým nápadům a otevřou vám dveře k nekonečným konverzačním možnostem.

ChatGPT Personalizace

Každý byznys má svou jedinečnou identitu a my vám pomůžeme model GPT-3.5 přizpůsobit tak, aby dokonale ladil s vaším záměrem. Nabízíme takové úpravy , abychom vytvořili komunikační nástroj, který respektuje vaši značku a komunikuje s vašimi zákazníky tak, jak jste si vždy představovali. Díky nastavení datasetů vytváříme jedinečný tón a styl, který vás odlišuje od konkurence.

Vpravo dole si můžete vyzkoušet chat, který je nastaven tak, aby odpovídal na dotazy týkající se pečení sladkého i slaného pečiva. O jiných věcech se s Vámi odmítne bavit :).

Implementace na webové stránky

Chcete, aby váš web hovořil za vás? Integrujeme GPT-3.5 přímo na vaši webovou stránku, což umožní návštěvníkům získat okamžité odpovědi, nápady a podporu 24/7. Interaktivní chat zajišťuje okamžitou odezvu na dotazy a poutavou konverzaci s návštěvníky.

Posuňte váš marketing na novou úroveň!