PPC

Poskytuji služby PPC (pay-per-click), které vám pomáhají dosáhnout okamžitých výsledků prostřednictvím efektivního a cíleného inzerování ve vyhledávačích a online médiích. S pomocí umělé inteligence lze optimalizovat vaše PPC kampaně, aby dosáhly co nejvyššího výkonu a přinášely vám vysokou návratnost investic.

S více než 20 lety zkušeností s tímto typem reklamy, kterou jsem osobně realizoval pro firmy všech velikostí a zaměření v 37 zemích světa a 13 jazycích, mohu i pro vás vytvořit a spravovat efektivní PPC kampaně.

Menším firmám zajistím nejvyšší možnou efektivitu v rámci omezených finančních prostředků. Pro větší firmy pak vytvořím kampaně, které kompletně pokryjí jejich potřeby a cíle, včetně brandingu.

Pomáhám firmám využít plný potenciál PPC (Pay-Per-Click) reklamy a dosáhnout skvělých výsledků!

Co služby PPC zahrnují

1. Strategické plánování: Pomohu vám identifikovat správnou cestu k dosažení vašich reklamních cílů. Provedu analýzu klíčových slov a analýzu konkurence, abych zajistil, že vaše reklamy budou vidět správným lidem ve správný čas.

2. Správa kampaní: Spravuji vaše PPC kampaně s maximální pečlivostí. Neustále monitoruji výkonnost a optimalizuji vaše reklamy k zajištění co nejlepší návratnosti investic (ROI).

3. Kvalitní reklamní texty: Vytvořím poutavé reklamní texty, které zaujmou vaši cílovou skupinu a přesvědčí je k akci. Pracuji s různými jazyky, takže mohu zajistit překlady, které osloví vaše publikum nejen v rámci ČR, navíc využívám umělou inteligenci pro nové nápady.

4. Analýza a reporting: Poskytuji pravidelnou analýzu a reporty o výkonu vašich PPC kampaní. Budete mít přehled o klíčových ukazatelích výkonnosti a budete mít informace potřebné k dalším strategickým rozhodnutím.